EV-200J Elektrische Koelunit voor 4-8m³ Vrachtwagens
Productdetails
| Model: | EV-200J | Temperatuurbereik: | -25°C tot +25°C |
|---|---|---|---|
| Koelcapaciteit ((0°C): | 1650W | Koelcapaciteit ((-18°C): | 960W |
| Volume van de aanvraagdoos: | 4-8 m3 | Buitentemperatuur: | -25 °C tot 25 °C |
| Compressormerk: | Hoogst | Compressormodus: | 145 |
| Condensator: | Parallelle stroomcondensator | Verdamper: | Innerlijk gegroeveerde koperen buis en aluminium Fin |
| Markeren |
EV-200J elektrische vrachtwagen koelunit,elektrische koelunit voor 4-8m³ vrachtwagens,EV-200J koelunit met garantie |
||
Productbeschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Model | EV-200J |
| Temperatuurbereik | -25°C tot +25°C |
| Koelcapaciteit ((0°C) | 1650 W |
| Koelcapaciteit ((-18°C) | 960W |
| Volume van de aanvraagdoos | 4-8 m3 |
| Buitentemperatuur | -25 °C tot 25 °C |
| Compressormerk | Zeer |
| Compressormodus | 145 |
| Condensator | Parallelle stroomcondensator |
| Verdamper | Innerlijk gegroeveerd koperen buis & aluminium Fin |
Aangedreven door de voertuigbatterij, is onze EV-200J unit speciaal ontworpen voor nieuwe volledig elektrische koel- en vriezertrucks.
Deze serie is ontwikkeld om, naast een laag energieverbruik, ook een hoge prestatie toe te voegen aan een nul-uitstoot van verontreinigende stoffen.
Veel gebruikt voor koeltruckdozen van 4-8 m3.
- Toepasselijk voor kleine en middelgrote nieuwe energievoertuigen
- Hoogwaardig (IP67) waterdicht en isolatieontwerp, AC-DC-vergrendeling en vier in één ontwerp
- Ultra-zwakke verdamper of Al-legeringsverdamper, met grote luchtstroom
- Volledig afgesloten elektrische compressor: hoog rendement, milieuvriendelijk, niet beïnvloed door de snelheid van het voertuig
- De compressor is ingebouwd in de condensatorenheid, compact ontwerp
- Multifunctionele en LCD-controller, precieze temperatuurregeling, volledig weergegeven en eenvoudig te bedienen, met storingscodes en alarmen
- Geen interferentie tussen het opladen en het draaien van het apparaat, waardoor de laadtijd wordt bespaard en de levensduur van de batterij wordt verlengd
- HP- en LP-schakelaars
- Standaard AC220V standby voor parkeerkoeling
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Eenheidsmodel | EV-200J |
| Toepasselijke temperatuur | -25°C ~ +25°C |
| Doosvolume | ≤ 4-8 m3 |
| Koelcapaciteit (0°C) | 1650 W |
| Koelcapaciteit (-20°C) | 960 W |
| Model van de compressor | 145 |
| Verplaatsing van compressorlucht | 14.5CC |
| Materiaal van de verdamper | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Verdampingsluchtvolume | 950 m3/h |
| Condensatormateriaal | Parallelle stroomcondensator |
| Aantal fans | 1 stuks |
| Voltage van de compressor | DC 12/24V |
| Lage spanning | DC-DC |
| Regelspanning | DC 12/24V |
| koelmiddel | R404a |
| Koelstofbelasting | 0.95 KG |
| Veiligheid | Hoog- en laagdrukschakelaar |
| Ontdooien | Automatisch ontdooien van warm gas |
| Gewicht van de verdamper | 13 kg |
| Gewicht van de condensator | 47 kg |
| Afmetingen van de verdamper | 780*580*210 |
| Dimensies van de condensator | 890 * 720 * 207 |
| Rijmodel | volledig elektrisch aangedreven |
Producthoogtepunten
Koelinstallatie voor elektrische voertuigen EV-200J Productspecificaties Aantekening Waarde Model EV-200J Temperatuurbereik -25°C tot +25°C Koelcapaciteit ((0°C) 1650 W Koelcapaciteit ((-18°C) 960W Volume van de aanvraagdoos 4-8 m3 Buitentemperatuur -25 °C tot 25 °C Compressormerk Zeer Compressormod...
YINHUASHENG 600-II R404A Compatibele Olieafscheider met Hogedruk Afgedichte Stalen Behuizing en Geïntegreerde Vaste Montagebeugel
YINHUASHENG 600-II olieretourafscheider wint efficiënt smeerolie terug in R404A-koelketensystemen. Met nauwkeurige scheiding, versterkte stalen constructie en geïntegreerde montagebeugel. Voorkomt compressorschade en verlengt de levensduur van de unit onder zware transportomstandigheden.
YINHUASHENG 500H R404A Compatibele Hogedruk Afgesloten Stalen Olie Retour Separator voor Automatisch Olieherstel in Truck Koelsystemen
De YINHUASHENG 500H-olieretourafscheider wint efficiënt koelolie terug in koelsystemen voor vrachtwagens. Beschikt over een schokbestendige stalen constructie, duidelijke stromingsmarkeringen en universele R404A-compatibiliteit. Voorkomt compressorschade en verlengt de levensduur van de koelketenunit.
CYQ-010-M16*1.5 Vloeistofontvanger voor Koelmiddel met M16*1.5 Schroefdraad en Verdikte Hogedruk Stalen Cilinder voor Koudeketensystemen
Duurzame CYQ-010 koelmiddeltank compatibel met R404A/R134A. Voorzien van M16*1.5 standaardinterface, lekvrij lassen en corrosiebestendige coating. Zorgt voor een stabiele vloeistoftoevoer en drukbalans voor koelsystemen voor vrachtwagens.
HSDA610-HK-DC24V Elektronische besturingsmodule voor truckkoeleenheden met DC24V volledig afgesloten waterdicht en geïntegreerde logische besturing
DC24V-regelmodule voor vrachtwagenkoeling met geïntegreerde compressor, ventilator en ontdooilogica. Waterdichte, schokbestendige behuizing met plug-and-play installatie. Gepatenteerd gecertificeerd met overbelastingsbeveiliging voor een betrouwbare werking van de koelketen.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.