EV300 Voertuigkoelunit voor elektrische vrachtwagens met ≤10 m³ boxvolume -25°C tot +25°C bereik en 2350W koelvermogen
Productdetails
| Eenheidsmodel: | EV300 | Volume toepassingsbox: | ≤ 10 m3 |
|---|---|---|---|
| Temperatuurbereik: | -25°C tot +25°C | Koelcapaciteit (0℃): | 2350W |
| Koelcapaciteit (-18℃): | 1250W | Smeerolie: | PAG68 |
| Materiaal van de verdamper: | Binnen gegroefde koperen buis en aluminium Fin | Ventilatoren voor verdampers: | 1 |
| Condensormateriaal: | Parallelle stroom condensor | Condensor fans: | 1 |
| hoge spanning: | DC250V-DC450V | Laagspanningsvermogen: | Gelijkstroom-gelijkstroom |
| Markeren |
≤10 m³ Boxvolume voertuigkoelunit,-25°C tot +25°C temperatuurbereik EV300 koelunit,Koelunit voor elektrische vrachtwagens met een koelvermogen van 2350 W |
||
Productbeschrijving
- Toepasbaar op kleine en middelgrote nieuwe energievoertuigen
- Hoogwaardig (IP67) waterdicht en isolerend ontwerp, AC-DC-vergrendeling en vier in één ontwerp
- Ultraslanke glasvezelverdamper of verdamper van Al-legering, met grote luchtstroom
- Volledig gesloten elektrische compressor: hoog rendement, milieuvriendelijk, niet beïnvloed door de voertuigsnelheid
- De compressor is ingebouwd in de condensorunit, compact ontwerp
- Multifunctionele LCD-controller, nauwkeurige temperatuurregeling, volledig display en eenvoudige bediening, met foutcodes en alarmen
- Geen interferentie tussen het opladen en de werking van het apparaat, waardoor de oplaadtijd wordt bespaard en de levensduur van de batterij wordt verlengd
- Veiligheidsbescherming voor HP- en LP-schakelaars
- Standaard AC220V stand-by voor parkeerkoeling
| Eenheidsmodel | EV-300 |
| Toepasselijke temperatuur | -25℃ ~ +25℃ |
| Doosvolume | ≤10m³ |
| Koelcapaciteit bij 0℃ | 2350 W |
| Koelcapaciteit bij -18℃ | 1250 W |
| Compressormodel | DDH356 |
| Smeerolie | PAG 68 |
| Verdampermateriaal | Binnen gegroefde koperen buis |
| Verdamperventilatoren | 1 STUKS |
| Condensormateriaal | Parallelle stroom condensor |
| Condensorventilatoren | 1 STUKS |
| Hoogspanning | DC250V-DC450V |
| Laagspanningsvermogen | DC-DC |
| Stuurspanning | DC12V (9-16V) |
| Koelmiddel | R404a |
| Koelmiddelvulling | 0,8 kg |
| Aanpassing van de temperatuur van de doos | Elektronisch digitaal display |
| Veiligheid Bescherming | Hoge- en lagedrukschakelaar |
| Ontdooien | Heetgasontdooiing automatisch |
| Verdamper gewicht | 13 kg |
| Gewicht condensor | <63KG |
| Afmetingen verdamper | 780*580*210 |
| Afmetingen condensor | 1280*510*300 |
| Aandrijfmodel | Volledig elektrisch aangedreven |
Producthoogtepunten
EV300 voertuigkoelunit voor volledig elektrische vrachtwagen Boxvolume ≤10 m³ Productbeschrijving Onze EV-300-eenheid wordt aangedreven door de accu van het voertuig en is speciaal ontworpen voor volledig elektrische NEV-vrachtwagens. Deze koelunit wordt veel gebruikt voor koelboxen tot 10m³ groot. ...
YINHUASHENG 600-II R404A Compatibele Olieafscheider met Hogedruk Afgedichte Stalen Behuizing en Geïntegreerde Vaste Montagebeugel
YINHUASHENG 600-II olieretourafscheider wint efficiënt smeerolie terug in R404A-koelketensystemen. Met nauwkeurige scheiding, versterkte stalen constructie en geïntegreerde montagebeugel. Voorkomt compressorschade en verlengt de levensduur van de unit onder zware transportomstandigheden.
YINHUASHENG 500H R404A Compatibele Hogedruk Afgesloten Stalen Olie Retour Separator voor Automatisch Olieherstel in Truck Koelsystemen
De YINHUASHENG 500H-olieretourafscheider wint efficiënt koelolie terug in koelsystemen voor vrachtwagens. Beschikt over een schokbestendige stalen constructie, duidelijke stromingsmarkeringen en universele R404A-compatibiliteit. Voorkomt compressorschade en verlengt de levensduur van de koelketenunit.
CYQ-010-M16*1.5 Vloeistofontvanger voor Koelmiddel met M16*1.5 Schroefdraad en Verdikte Hogedruk Stalen Cilinder voor Koudeketensystemen
Duurzame CYQ-010 koelmiddeltank compatibel met R404A/R134A. Voorzien van M16*1.5 standaardinterface, lekvrij lassen en corrosiebestendige coating. Zorgt voor een stabiele vloeistoftoevoer en drukbalans voor koelsystemen voor vrachtwagens.
HSDA610-HK-DC24V Elektronische besturingsmodule voor truckkoeleenheden met DC24V volledig afgesloten waterdicht en geïntegreerde logische besturing
DC24V-regelmodule voor vrachtwagenkoeling met geïntegreerde compressor, ventilator en ontdooilogica. Waterdichte, schokbestendige behuizing met plug-and-play installatie. Gepatenteerd gecertificeerd met overbelastingsbeveiliging voor een betrouwbare werking van de koelketen.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.