EV-088 dakkoelinstallatie voor pick-ups met ≤ 8 m3 doosvolume 2350W koelcapaciteit en koelmiddel R404a
Productdetails
| Model: | EV-088 | Temperatuurbereik: | -25°C tot +25°C |
|---|---|---|---|
| Volume toepassingsbox: | ≤8 m3 | Koelcapaciteit (0℃): | 2350W |
| Koelcapaciteit (-18℃): | 1230W | Verdamper: | Binnen gegroefde koperen buis en aluminium Fin |
| Koelmiddelvulling: | R404a | Smeerolie: | PAG 68 |
| Markeren |
≤8 m3 boxvolume Dakkoelunit,Koelvermogen van 2350 W Elektrische koelunit,Koelmiddel R404a Transportkoelunit |
||
Productbeschrijving
- Speciaal ontworpen voor kleine en middelgrote nieuwe energievoertuigen
- Hoogwaardig waterdicht en isolatieontwerp IP67 met AC-DC-vergrendeling en vier-in-één constructie
- Ultra-slank glasvezel- of aluminiumlegeringsverdampingsapparaat met een hoge luchtstroomcapaciteit
- Volledig afgesloten elektrische compressor: hoge efficiëntie, milieuvriendelijke werking, niet beïnvloed door de snelheid van het voertuig
- Compact ontwerp met compressor geïntegreerd in de condensator
- Multifunctionele LCD-controller voor nauwkeurige temperatuurregeling met volledig display en eenvoudige bediening
- Foutcodes en alarmsystemen voor meer veiligheid
- Niet-interferentie tussen het opladen en de werking van het apparaat, besparing van de oplaadtijd en verlenging van de levensduur van de batterij
- Veiligheidsbescherming van hogedruk- en laagdrukschakelaars
- Standaard AC220V stand-by vermogen voor parkeerkoeling
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Eenheidsmodel | EV-088 |
| Werktemperatuurbereik | -25°C tot +25°C |
| Maximaal doosvolume | ≤ 8 m3 |
| Koelcapaciteit bij 0°C | 2350 W |
| Koelcapaciteit bij -18°C | 1230 W |
| Model van de compressor | DDH356 |
| Glijbrandstof | Bladzijde 68 |
| Materiaal van de verdamper | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Ventilatoren voor verdampers | 1 stuks |
| Condensatormateriaal | Parallelle stroomcondensator |
| Ventilatoren voor condensatoren | 1 stuks |
| Hoogspanningsbereik | DC250V-DC450V |
| Lage spanning | DC-DC |
| Regelspanning | DC12V (9-16V) |
| Type koelmiddel | R404a |
| Koelstofbelasting | 0.8 kg |
| Temperatuurcontrole | Elektronisch digitaal scherm |
| Veiligheid | Hoog- en laagdrukschakelaar |
| Ontdooiingssysteem | Automatisch ontdooien van warm gas |
| Gewicht van de verdamper | 13 kg |
| Gewicht van de condensator | < 62 kg |
| Afmetingen van de verdamper | 780 × 580 × 210 mm |
| Dimensies van de condensator | 1140 × 770 × 240 mm |
| Rijmodel | volledig elektrisch aangedreven |
Producthoogtepunten
EV-088 Transportkoelinstallatie op het dak voor pick-uptrucks De EV-088 is ontworpen voor volledig elektrische vrachtwagens met een doosvolume van maximaal 8 m3 en wordt aangedreven door de batterij van het voertuig.Yinhuasheng-eenheden bieden de ideale combinatie van duurzaamheid, betrouwbaarheid ...
YINHUASHENG 600-II R404A Compatibele Olieafscheider met Hogedruk Afgedichte Stalen Behuizing en Geïntegreerde Vaste Montagebeugel
YINHUASHENG 600-II olieretourafscheider wint efficiënt smeerolie terug in R404A-koelketensystemen. Met nauwkeurige scheiding, versterkte stalen constructie en geïntegreerde montagebeugel. Voorkomt compressorschade en verlengt de levensduur van de unit onder zware transportomstandigheden.
YINHUASHENG 500H R404A Compatibele Hogedruk Afgesloten Stalen Olie Retour Separator voor Automatisch Olieherstel in Truck Koelsystemen
De YINHUASHENG 500H-olieretourafscheider wint efficiënt koelolie terug in koelsystemen voor vrachtwagens. Beschikt over een schokbestendige stalen constructie, duidelijke stromingsmarkeringen en universele R404A-compatibiliteit. Voorkomt compressorschade en verlengt de levensduur van de koelketenunit.
CYQ-010-M16*1.5 Vloeistofontvanger voor Koelmiddel met M16*1.5 Schroefdraad en Verdikte Hogedruk Stalen Cilinder voor Koudeketensystemen
Duurzame CYQ-010 koelmiddeltank compatibel met R404A/R134A. Voorzien van M16*1.5 standaardinterface, lekvrij lassen en corrosiebestendige coating. Zorgt voor een stabiele vloeistoftoevoer en drukbalans voor koelsystemen voor vrachtwagens.
HSDA610-HK-DC24V Elektronische besturingsmodule voor truckkoeleenheden met DC24V volledig afgesloten waterdicht en geïntegreerde logische besturing
DC24V-regelmodule voor vrachtwagenkoeling met geïntegreerde compressor, ventilator en ontdooilogica. Waterdichte, schokbestendige behuizing met plug-and-play installatie. Gepatenteerd gecertificeerd met overbelastingsbeveiliging voor een betrouwbare werking van de koelketen.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.