Elektrisch back-upsysteem met 110V-420V AC en 2,2 KW compressor voor back-up van parkeerkoeling in transportkoelunits
Productdetails
| Model: | ZB-21 | Temperatuurbereik: | -25°C tot +25°C |
|---|---|---|---|
| Volume toepassingsbox: | 8-35 m3 | Merk compressor: | ZB-21 |
| Compressormodus: | POE32 | Compressorwatt: | 2,2 kW |
| Laagspanningsvermogen: | AC-DC | Stuurspanning: | DC12V(9-16V)/DC24V(16-32V) |
| Koelmiddel: | R404a | Buitentemperatuur: | 30°C tot 50°C |
| Aandrijfmodel: | 110V-420V AC 50-60HZ | ||
| Markeren |
Verkoelingseenheid voor vervoer van 220 V 50 Hz,220 V 50 Hz vriesmachine,R134a VAN-vriezer |
||
Productbeschrijving
| Eenheidsmodel | ZB-21 |
| Toepasselijke temperatuur | -25°C ~ +25°C |
| Doosvolume | 8m3-35m3 |
| Model van de compressor | ZB21 |
| Glijbrandstof | POE32 |
| Vermogenscategorie | 2.2 kW |
| Lage spanning | AC-DC |
| Regelspanning | DC12V ((9-16V) /DC24V ((16-32V) |
| koelmiddel | R404a |
| Gewicht/afmetingen | < 60 kg 605*300*420 mm |
| Rijmodel | 110V-420V AC 50-60HZ |
Producthoogtepunten
Elektrisch back-up-energiesysteem (110V-380V) voor transportkoelinstallatie Dit elektrische back-up-energiesysteem zorgt voor een betrouwbare koeling van transportkoelinstallaties wanneer het voertuig geparkeerd staat en de wegcompressor niet werkt.Het systeem werkt met AC110V/AC380V stads ...
YINHUASHENG 600-II R404A Compatibele Olieafscheider met Hogedruk Afgedichte Stalen Behuizing en Geïntegreerde Vaste Montagebeugel
YINHUASHENG 600-II olieretourafscheider wint efficiënt smeerolie terug in R404A-koelketensystemen. Met nauwkeurige scheiding, versterkte stalen constructie en geïntegreerde montagebeugel. Voorkomt compressorschade en verlengt de levensduur van de unit onder zware transportomstandigheden.
YINHUASHENG 500H R404A Compatibele Hogedruk Afgesloten Stalen Olie Retour Separator voor Automatisch Olieherstel in Truck Koelsystemen
De YINHUASHENG 500H-olieretourafscheider wint efficiënt koelolie terug in koelsystemen voor vrachtwagens. Beschikt over een schokbestendige stalen constructie, duidelijke stromingsmarkeringen en universele R404A-compatibiliteit. Voorkomt compressorschade en verlengt de levensduur van de koelketenunit.
CYQ-010-M16*1.5 Vloeistofontvanger voor Koelmiddel met M16*1.5 Schroefdraad en Verdikte Hogedruk Stalen Cilinder voor Koudeketensystemen
Duurzame CYQ-010 koelmiddeltank compatibel met R404A/R134A. Voorzien van M16*1.5 standaardinterface, lekvrij lassen en corrosiebestendige coating. Zorgt voor een stabiele vloeistoftoevoer en drukbalans voor koelsystemen voor vrachtwagens.
HSDA610-HK-DC24V Elektronische besturingsmodule voor truckkoeleenheden met DC24V volledig afgesloten waterdicht en geïntegreerde logische besturing
DC24V-regelmodule voor vrachtwagenkoeling met geïntegreerde compressor, ventilator en ontdooilogica. Waterdichte, schokbestendige behuizing met plug-and-play installatie. Gepatenteerd gecertificeerd met overbelastingsbeveiliging voor een betrouwbare werking van de koelketen.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.