EV-300 elektrische koelinstallatie met volledig elektrische aandrijving voor ≤ 10 m3 doosvolume en parallelle stroomcondensator
Productdetails
| Model: | EV-300 | Temperatuurbereik: | -25°C tot +25°C |
|---|---|---|---|
| Koelcapaciteit (0℃): | 2350W | Koelcapaciteit (-18℃): | 1250W |
| Volume toepassingsbox: | ≤10 m3 | Buitentemperatuur: | 30°C tot 50°C |
| Verdamper: | Binnen gegroefde koperen buis en aluminium Fin | Condensormateriaal: | Parallelle stroom condensor |
| Smeerolie: | PAG 68 | ||
| Markeren |
PAG 68 Koelinstallatie voor trucks met smeermiddelen,PAG 68 Verkoelingseenheid voor smeermotoren,koelinstallatie voor vrachtwagens 1 |
||
Productbeschrijving
- Toepasselijk voor kleine en middelgrote nieuwe energievoertuigen
- Hoogwaardig waterdicht en isolatieontwerp IP67 met AC-DC-vergrendeling en vier-in-één-ontwerp
- Ultrazwakke glasvezel- of aluminiumlegeringsverdampers met een hoge luchtstroomcapaciteit
- Volledig afgesloten elektrische compressor: hoog rendement, milieuvriendelijk en niet beïnvloed door de snelheid van het voertuig
- Compressor geïntegreerd in condensatorenheid voor compact ontwerp
- Multifunctionele LCD-controller met nauwkeurige temperatuurregeling, volledig display, gemakkelijke bediening, storingscodes en alarmen
- Geen interferentie tussen het opladen en de werking van het apparaat, waardoor de laadtijd wordt bespaard en de levensduur van de batterij wordt verlengd
- Veiligheidsbescherming van hogedruk- en laagdrukschakelaars
- Standaard AC220V stand-by vermogen voor parkeerkoeling
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Eenheidsmodel | EV-300 |
| Toepasselijke temperatuur | -25°C ~ +25°C |
| Doosvolume | ≤ 10 m3 |
| Koelcapaciteit bij 0°C | 2350 W |
| Koelcapaciteit bij -18°C | 1250 W |
| Model van de compressor | DDH356 |
| Glijbrandstof | Bladzijde 68 |
| Materiaal van de verdamper | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Ventilatoren voor verdampers | 1 stuks |
| Condensatormateriaal | Parallelle stroomcondensator |
| Ventilatoren voor condensatoren | 1 stuks |
| Hoogspanning | DC250V-DC450V |
| Lage spanning | DC-DC |
| Regelspanning | DC12V(9-16V) |
| koelmiddel | R404a |
| Koelstofbelasting | 0.8 kg |
| Aanpassing van de doostemperatuur | Elektronisch digitaal scherm |
| Veiligheid | Hoog- en laagdrukschakelaar |
| Ontdooien | Automatisch ontdooien van warm gas |
| Gewicht van de verdamper | 13 kg |
| Gewicht van de condensator | < 63 kg |
| Afmetingen van de verdamper | 780*580*210 |
| Dimensies van de condensator | 1280*510*300 |
| Rijmodel | volledig elektrisch aangedreven |
- Technische contractuele werknemers
- Goed georganiseerde productie in overeenstemming met de normen ISO9001 en 14001
- Strikte producttestingen voor verzending
- wetenschappelijk ontworpen verpakkingen om de bescherming van het product te waarborgen
Producthoogtepunten
EV-300 elektrisch koelsysteem Volledig elektrisch aangedreven koelinrichting ontworpen voor een doosvolume van ≤ 10 m3, speciaal ontworpen voor elektrische vrachtwagens met nieuwe energie (NEV). Het EV-300-systeem is speciaal ontworpen voor NEV-volledig elektrische vrachtwagens en wordt veel ...
YINHUASHENG 600-II R404A Compatibele Olieafscheider met Hogedruk Afgedichte Stalen Behuizing en Geïntegreerde Vaste Montagebeugel
YINHUASHENG 600-II olieretourafscheider wint efficiënt smeerolie terug in R404A-koelketensystemen. Met nauwkeurige scheiding, versterkte stalen constructie en geïntegreerde montagebeugel. Voorkomt compressorschade en verlengt de levensduur van de unit onder zware transportomstandigheden.
YINHUASHENG 500H R404A Compatibele Hogedruk Afgesloten Stalen Olie Retour Separator voor Automatisch Olieherstel in Truck Koelsystemen
De YINHUASHENG 500H-olieretourafscheider wint efficiënt koelolie terug in koelsystemen voor vrachtwagens. Beschikt over een schokbestendige stalen constructie, duidelijke stromingsmarkeringen en universele R404A-compatibiliteit. Voorkomt compressorschade en verlengt de levensduur van de koelketenunit.
CYQ-010-M16*1.5 Vloeistofontvanger voor Koelmiddel met M16*1.5 Schroefdraad en Verdikte Hogedruk Stalen Cilinder voor Koudeketensystemen
Duurzame CYQ-010 koelmiddeltank compatibel met R404A/R134A. Voorzien van M16*1.5 standaardinterface, lekvrij lassen en corrosiebestendige coating. Zorgt voor een stabiele vloeistoftoevoer en drukbalans voor koelsystemen voor vrachtwagens.
HSDA610-HK-DC24V Elektronische besturingsmodule voor truckkoeleenheden met DC24V volledig afgesloten waterdicht en geïntegreerde logische besturing
DC24V-regelmodule voor vrachtwagenkoeling met geïntegreerde compressor, ventilator en ontdooilogica. Waterdichte, schokbestendige behuizing met plug-and-play installatie. Gepatenteerd gecertificeerd met overbelastingsbeveiliging voor een betrouwbare werking van de koelketen.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.