Elektrisch reservevoedingssysteem voor transportkoeling met 2,2 KW vermogen, 110V-420V AC aandrijfmodel en R404a koelmiddel
Productdetails
| Model: | ZB-21 | Temperatuurbereik: | -25°C tot +25°C |
|---|---|---|---|
| Volume toepassingsbox: | 8-35 m3 | Merk compressor: | ZB-21 |
| Compressormodus: | POE32 | Compressorwatt: | 2,2 kW |
| Laagspanningsvermogen: | AC-DC | Stuurspanning: | DC12V(9-16V)/DC24V(16-32V) |
| Koelmiddel: | R404a | Buitentemperatuur: | 30°C tot 50°C |
| Aandrijfmodel: | 110V-420V AC 50-60HZ | ||
| Markeren |
elektrische reservevoeding voor transportkoeling,reservevoedingssysteem voor parkeerkoeling,reservevoedingssysteem voor transportkoeling |
||
Productbeschrijving
- Parkeerkoelingsysteem voor ononderbroken koeling
- Compatibel met 110V-420V reserve-energiesystemen
- Geen motor aandrijving koeling vereist na het parkeren
- Lage exploitatiekosten en energiezuinigheid
- Hoge betrouwbaarheid Emerson compressor voor betrouwbare prestaties

| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Eenheidsmodel | ZB-21 |
| Toepasselijke temperatuur | -25°C ~ +25°C |
| Doosvolume | 8m3-35m3 |
| Model van de compressor | ZB21 |
| Glijbrandstof | POE32 |
| Vermogenscategorie | 2.2 kW |
| Lage spanning | AC-DC |
| Regelspanning | DC12V ((9-16V) /DC24V ((16-32V) |
| koelmiddel | R404a |
| Gewicht/afmetingen | < 60 kg 605*300*420 mm |
| Rijmodel | 110V-420V AC 50-60HZ |
- Leveringsketen voor kwaliteitsonderdelen
- Technische contractuele werknemers
- Goed georganiseerde productie in overeenstemming met de normen ISO9001 en 14001
- Strikte productonderzoek vóór verzending
- Wetenschappelijk ontworpen verpakkingen voor bescherming
Producthoogtepunten
Elektrisch back-up-energiesysteem voor koeleenheid (110V-380V) Het elektrische reserve-energiesysteem zorgt voor continue koeling wanneer de vrachtwagen geparkeerd staat en de wegcompressor niet meer werkt.het waarborgen van een betrouwbare temperatuurregeling tijdens stilstaande perioden. ...
YINHUASHENG 600-II R404A Compatibele Olieafscheider met Hogedruk Afgedichte Stalen Behuizing en Geïntegreerde Vaste Montagebeugel
YINHUASHENG 600-II olieretourafscheider wint efficiënt smeerolie terug in R404A-koelketensystemen. Met nauwkeurige scheiding, versterkte stalen constructie en geïntegreerde montagebeugel. Voorkomt compressorschade en verlengt de levensduur van de unit onder zware transportomstandigheden.
YINHUASHENG 500H R404A Compatibele Hogedruk Afgesloten Stalen Olie Retour Separator voor Automatisch Olieherstel in Truck Koelsystemen
De YINHUASHENG 500H-olieretourafscheider wint efficiënt koelolie terug in koelsystemen voor vrachtwagens. Beschikt over een schokbestendige stalen constructie, duidelijke stromingsmarkeringen en universele R404A-compatibiliteit. Voorkomt compressorschade en verlengt de levensduur van de koelketenunit.
CYQ-010-M16*1.5 Vloeistofontvanger voor Koelmiddel met M16*1.5 Schroefdraad en Verdikte Hogedruk Stalen Cilinder voor Koudeketensystemen
Duurzame CYQ-010 koelmiddeltank compatibel met R404A/R134A. Voorzien van M16*1.5 standaardinterface, lekvrij lassen en corrosiebestendige coating. Zorgt voor een stabiele vloeistoftoevoer en drukbalans voor koelsystemen voor vrachtwagens.
HSDA610-HK-DC24V Elektronische besturingsmodule voor truckkoeleenheden met DC24V volledig afgesloten waterdicht en geïntegreerde logische besturing
DC24V-regelmodule voor vrachtwagenkoeling met geïntegreerde compressor, ventilator en ontdooilogica. Waterdichte, schokbestendige behuizing met plug-and-play installatie. Gepatenteerd gecertificeerd met overbelastingsbeveiliging voor een betrouwbare werking van de koelketen.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.