EV-600MB mono-blok koelinstallatie met een temperatuurbereik van -25°C tot +25°C en een koelcapaciteit van 5850W voor NEV-trucks
Productdetails
| Model: | EV-600MB | Temperatuurbereik: | -25°C tot +25°C |
|---|---|---|---|
| Koelcapaciteit ((0°C): | 5850W | Koelcapaciteit ((-18°C): | 3400W |
| Volume van de aanvraagdoos: | ≤ 22 m3 | Buitentemperatuur: | 30 °C tot 50 °C |
| Compressorgerk: | Zeer | Compressormodus: | DTH356 |
| Verplaatsing van de compressor: | Bladzijde 68 | Condensor: | Parallelle stroomcondensator |
| Verdamper: | Innerlijk gegroeveerde koperen buis en aluminium Fin | ||
| Markeren |
EV-600MB Mono-Block Koelunit,-25°C tot +25°C Koelunit,5850W Koelcapaciteit Koelunit |
||
Productbeschrijving
- Toepasselijk voor kleine en middelgrote nieuwe energievoertuigen
- Hoogwaardig (IP67) waterdicht en isolatieontwerp, AC-DC-vergrendeling en vier in één ontwerp
- Ultrazwakke glasvezel verdamper of Al-legering verdamper, met een hoge luchtstroomcapaciteit
- Volledig afgesloten elektrische compressor: hoog rendement, milieuvriendelijk, niet beïnvloed door de snelheid van het voertuig
- Compressor geïntegreerd in de condensatie-eenheid voor een compact ontwerp
- Multifunctionele LCD-controller met precieze temperatuurregeling, volledig weergegeven, eenvoudig te bedienen, storingscodes en alarmen
- Geen interferentie tussen het opladen en de werking van het apparaat, waardoor de laadtijd wordt bespaard en de levensduur van de batterij wordt verlengd
- HP- en LP-schakelaars
- Standaard AC220V standby voor parkeerkoeling
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Eenheidsmodel | EV-600MB |
| Toepasselijke temperatuur | -25°C ~ +25°C |
| Doosvolume | ≤ 22 m3 |
| Koelcapaciteit (0°C) | 5850 W |
| Koelcapaciteit (-18°C) | 3400 W |
| Model van de compressor | DTH356 |
| Glijbrandstof | Bladzijde 68 |
| Materiaal van de verdamper | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Ventilatoren voor verdampers | 3 stuks |
| Condensatormateriaal | Parallelle stroomcondensator |
| Ventilatoren voor condensatoren | 2 PCS |
| koelmiddel | R404a |
| Koelstofbelasting | 2.0 kg |
| Aanpassing van de doostemperatuur | Elektronisch digitaal scherm |
| Veiligheid | Hoog- en laagdrukschakelaar |
| Ontdooien | Automatisch ontdooien van warm gas |
| Gewicht/afmetingen | 1830*570*680 mm (< 151 kg) |
| Rijmodel | Volledig elektrische aandrijving |
Producthoogtepunten
Monoblok elektrisch koelsysteem voor van EV-600MB Deze mono-blok koeleenheid wordt aangedreven door de voertuigbatterij, speciaal ontworpen voor NEV volledig elektrische vrachtwagens en op grote schaal gebruikt voor koeltruckdozen tot 22m3.Yinhuasheng-eenheden zijn de voorkeur voor klanten die ...
YINHUASHENG 600-II R404A Compatibele Olieafscheider met Hogedruk Afgedichte Stalen Behuizing en Geïntegreerde Vaste Montagebeugel
YINHUASHENG 600-II olieretourafscheider wint efficiënt smeerolie terug in R404A-koelketensystemen. Met nauwkeurige scheiding, versterkte stalen constructie en geïntegreerde montagebeugel. Voorkomt compressorschade en verlengt de levensduur van de unit onder zware transportomstandigheden.
YINHUASHENG 500H R404A Compatibele Hogedruk Afgesloten Stalen Olie Retour Separator voor Automatisch Olieherstel in Truck Koelsystemen
De YINHUASHENG 500H-olieretourafscheider wint efficiënt koelolie terug in koelsystemen voor vrachtwagens. Beschikt over een schokbestendige stalen constructie, duidelijke stromingsmarkeringen en universele R404A-compatibiliteit. Voorkomt compressorschade en verlengt de levensduur van de koelketenunit.
CYQ-010-M16*1.5 Vloeistofontvanger voor Koelmiddel met M16*1.5 Schroefdraad en Verdikte Hogedruk Stalen Cilinder voor Koudeketensystemen
Duurzame CYQ-010 koelmiddeltank compatibel met R404A/R134A. Voorzien van M16*1.5 standaardinterface, lekvrij lassen en corrosiebestendige coating. Zorgt voor een stabiele vloeistoftoevoer en drukbalans voor koelsystemen voor vrachtwagens.
HSDA610-HK-DC24V Elektronische besturingsmodule voor truckkoeleenheden met DC24V volledig afgesloten waterdicht en geïntegreerde logische besturing
DC24V-regelmodule voor vrachtwagenkoeling met geïntegreerde compressor, ventilator en ontdooilogica. Waterdichte, schokbestendige behuizing met plug-and-play installatie. Gepatenteerd gecertificeerd met overbelastingsbeveiliging voor een betrouwbare werking van de koelketen.
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.